CFJKN Вратата се Повлече До Бар, од Нерѓосувачки Челик се Повлече До Бар Хоризонтална шипка Горниот дел од Телото Тренингот Бар да се Повлече до Лентата за Вратата со ?

CFJKN Вратата се Повлече До Бар, од Нерѓосувачки Челик се Повлече До Бар Хоризонтална шипка Горниот дел од

Во магацинот
DEN 1864.80
Од стоката:

Високо-квалитетни Материјали - Тело Тренингот Бар Висок квалитет на тешки-должност челик структура, цврсти и издржливи, кои се еколошки и невкусна.ГОЛЕМИНА - Брадата-Up Бар Нашите вратата брадата до бар мерки големина 65-100cm, Тоа е, исто така, може да се одржи до 120kg на телесната тежина.ТРЕНИНГОТ - Вратата Брадата До Нашиот дом салата бар ви овозможува да се изврши на различни горниот дел од телото зајакнување на вежби, како што се повлече прозорци, брадата и прозорци, нога и коленото покренува, виси притисна.УДОБНО ВЕЖБА - Оваа Врата Фитнес Бар салата бар е опремено со не се лизга, мека пена костец, кои се дизајнирани да ја минимизираат рака замор, ја апсорбира потта, и да се спречи формирањето на рака calluses.БЕСПЛАТНА ИНСТАЛАЦИЈА - за Насловна Фитнес Вратата Вежба Бар, Нашите повлече до вратата бар не бара никакви посебни алатки за инсталација.Хоризонтална шипка Може да биде погодно наредени на doorframe или ходник, нека вашето тело да се релаксираат кога и каде.Зајакнување на контрола, горниот дел од телото сила и рамо, рака на власта.Материјал : не ' Рѓосувачки steelsize:65-100cm,ИМАЈТЕ на ум:се Обрне внимание да не користете го повлече до бар вратата на стаклена врата, издлабени врата или други кревка рамка на врата.Во peacetime, поради работа или студирање, отворено спорт време е тешко да се екструдиран.Недостатокот на вежбање, физички функција ќе се намалат, а потоа да предизвикаат физички неудобности, влијае врз работата и учењето.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата