Delxo 5pcs Камин Алатки Поставите 31inch Црна Леано Железо Оган Место Алатка Сет со Најавите Носителот Оган Јама Стојат Селски Маша Лопата Антички Метла Оџак Покер Дрво Шп

Delxo 5pcs Камин Алатки Поставите 31inch Црна Леано Железо Оган Место Алатка Сет со Најавите Носителот Оган

Во магацинот
DEN 1199.76
Од стоката:

【Погоден за Повеќето Камини】:5 Компјутери Камин Алатки Поставува е до 31 инчен, а должината на алатки е исто така погоден за обичните дома камини.Црна камин додатоци во собата, оган место декорација алатка сет вклучува здрав стои со тешки база, четка метла, антички лопата, тонг, оган јама покер и грабител. 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】-Оваа камин алатки сет нуди се што треба за организирана и атрактивна огништето.Интегрирани куки на оган место база на рамката се направи секоја алатка виси уреден, изгледа многу красат и естетски. 【Трајни & Здрав Изградба】-Изработени од премиум железо и обложени со висока температура отпор железо во прав.Тешки-должност метално тело на стојат и алатки обезбеди сигурен издржливост, лесно withstands топлината на огнот.Овој здрав камин алатки во собата може да им служи на вашиот внатрешна/надворешна камин, камен печка, или дрво печка за долго време. 【ЛЕСНО да се СОБЕРАТ】- лесно е да се соберат .Леснотија на користење камин алатки работа совршено за вашиот камин, за појавување со двете дрво за горење и гас оџак. 【Услуги на клиентите】 : имаме професионална по-продажба на услуги на клиентите, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата