Адвент Календар,Божиќ 2021 Fidget Адвент Календар Играчка Во Собата,Слепи Кутија Деца Доаѓањето Одбројување Календар Диносаурус Играчки За Деца Божиќ Подароци

Адвент Календар,Божиќ 2021 Fidget Адвент Календар Играчка Во Собата,Слепи Кутија Деца Доаѓањето Одбројување

Во магацинот
DEN 1096.08
Од стоката:

Деца Адвент календар е најдобар подарок за децата, на која содржи 24 различни изненадувања.Божиќ Адвент Календар содржи 24 мини диносаурус играчки, кои може да обезбеди многу забава за вашите деца.Божиќ Слепи Кутија за Играчки се направени од издржлив пластика, тоа е безбедно да се користи кај возрасни и деца над 3 години.На Божиќ Адвент Календар обезбедува забавен начин за децата да одбројува деновите пред Божик.Диносаурус Слепи Кутија им овозможува на вашето дете да се добие изненадување секој ден, и играчка во собата може да се посветам на трпението на детето.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата