marat Семејство каде што животот почнува и љубовта никогаш не завршува 2 Кафе Кригла 11 оз Керамичка Чаша Чај за Какао Cappuccino Млеко со Големи се Справи со Микробранова Б?

marat Семејство каде што животот почнува и љубовта никогаш не завршува 2 Кафе Кригла 11 оз Керамичка Чаша Чај

Во магацинот
DEN 503.76
Од стоката:

ЗДРАВ & ТРАЈНИ : Дизајниран со силна керамички изградба, изработени од олово-бесплатно, кадмиум-бесплатно, високо квалитетна керамика.Погодни за топли и ладни пијалоци.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.УДОБНА РАЧКА : прсти Држи подалеку од топла кригла, дури и со поголеми раце.БЕЗБЕДНА И ЗДРАВА : Чаши се и машина за миење на садови и микробранова безбедно.Исклучителен дизајн, Уживајте во вашиот топло какао, млеко, кафе, сок со овој еднорог кригла.ПОВЕЌЕКРАТНА употреба : Со оваа рачка и широко отворање на устата, оваа кригла може да се користи и како сад за супа, сладолед, житарки или вашиот омилен оброк.ДОБРО ЗА НЕКОЛКУ НАВРАТИ : одличен и корисен подарок за љубители на кафе или чај алкохоличари за Божиќ, 2021 Божиќ, Татковци Ден, Мајки Ден, bday, кул порибување stuffer, Hanukkah, евтини празник подароци, слатки подарок кошница.ПРОИЗВОД INFORMATION1.Капацитет : 11 Ounce2.Машина за миење садови safe3.Микробранова безбедно.Оваа керамика кафе кригла е одличен подарок за вашите пријатели,семејството или колега.Секој кригла е уникатен.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата