WOGDTNCE LED Мини USB Фрижидер да се Излади, Брзо USB Фрижидер за Дома за Автомобил(црвена Pisa Потпрена Кула Тип) liuguifeng (Боја : Црвена Pisa Потпрена Кула Тип)

WOGDTNCE LED Мини USB Фрижидер да се Излади, Брзо USB Фрижидер за Дома за Автомобил(црвена Pisa Потпрена Кула

Во магацинот
DEN 1027.20
Од стоката:

Кул брзо 5 минути во фрижидер на температура може да се намали до 8.5 степени.Преносни мини фрижидер важат за USB интерфејс без батерии или возачот се бара plug and play.Кулер amp; Потоплите Да се задржи вашата ладни пијалаци остане кул подолго и да направи топло пијалаци се задржи топло подолго во рака.Погоден за автомобил канцеларија или дом за да се задржи пијалаци кока кола лименки кафе и други пијалоци.Погодно за вашиот секојдневен живот. "добредојдовте на нашиот shophappy шопинг!Сите наши производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга."Опис : преносни мини фрижидер е пренослив мини фрижидер важат за USB интерфејс без батерии или возачот се бара plug and play.Погоден за автомобил канцеларија или дом за да се задржи пијалаци кока кола лименки кафе и други drinks Features : Преносни мини фрижидер важат за USB интерфејс без батерии или возачот се бара plug and play.Кулер Потоплите - Да се задржи вашата ладни пијалаци остане кул подолго и да направи топло пијалаци се задржи топло подолго во рака.Кул брзо 5 минути во фрижидер на температура може да се намали до 8.5 степени.Погоден за автомобил канцеларија или дом за да се задржи пијалаци кока кола лименки кафе и други пијалоци Погодни за вашиот секојдневен живот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : АБС Боја : Црвена / Црна (Изборен) Големина : 19.4 x 9 x 9 cm / 7.64 x 3.54 x 3.54 инчен (appr.)Пакет содржи : 1 x Мини USB Fridge1 x USB Cable Note : Поради разликата помеѓу различни следи слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради прирачник за мерење може да биде 1-2mm грешка во големина."прашај : 1. Поради светлосни ефекти / средина, осветленост на дисплејот прилагодувања, итн., вистински објект боја може да биде малку поинаков.2. Во однос на големината, поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ""liuguifeng""!".

Таа е поголема од информацијата

Condition:
100% Brand New
Material:
ABS
Color:
Red / Black (Optional)
Size:
19.4 x 9 x 9 cm / 7.64 x 3.54 x 3.54 inch (appr.)
Package Include:
1 x Mini USB Fridge :
1 x USB Cable :
Due to the difference between different monitors the picture may not reflect the actual color of the item. :
Due to manual measurement there may be 1-2mm error in size. :
prompt:
1. Due to lighting effects / environment, display brightness settings, etc., the actual item color may be slightly different. :
2. Regarding the size, due to manual measurement, please allow a difference of 1-2 cm, thank you! :
Hope to provide you with better service. If you have any questions, please feel free to contact us liuguifeng! :

Производи во категоријата