XJJZS Bluetooth Звучник Пренослив Безжичен Звучник за Звук Систем 10W Стерео Музика Опкружувачки Водоотпорен Отворен Говорник (Боја : C)

XJJZS Bluetooth Звучник Пренослив Безжичен Звучник за Звук Систем 10W Стерео Музика Опкружувачки Водоотпорен

Во магацинот
DEN 5544.00
Од стоката:

Комуникација : ПОМОШЕН.Комуникација : Bluetooth.Екран : Нема.Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!.Батерија : Yes Speaker Тип : Portable Power Извор : Battery Number на Звучникот Куќиште : 1 Cabinet Материјал : Metal Audio Crossover : Full-Range Built-во Микрофон : Yes Channels : 2 (2.0)Тема : Телефон Function Intelligent Личен Асистент : None Output Моќ : 10 WRemote Контрола : No Support Мемориска Картичка : Yes Playback Функција : APEPlayback Функција : MP3 Playback Функција : Other Playback Функција : FLACVoice Контрола : No Material : Metal Support Apt-x : No Display Екран : No Waterproof : Yes PMPO : 30 WSupport СТАН : No Model Број : A10 Frequency Опсег : 50 Hz-20 KHz Due за рачно мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата