Туш Полици Бања Хардвер Собата, Кука Крпа Багажник, Четка За Заби Носителот Бања Прибор За Капење Додатоци (Боја : 3 Дел Купатило Во Собата)

Туш Полици Бања Хардвер Собата, Кука Крпа Багажник, Четка За Заби Носителот Бања Прибор За Капење Додатоци

Во магацинот
DEN 1212.00
Од стоката:

Површина По Завршувањето На : Нерѓосувачки Челик.Главен Материјал : Метал.Овие цврсти ѕид монтирани бања полиците се дизајнирани за вашиот бања/ кујна/ Dorm да helpe вашата соба да изгледа толку многу почист.Покрај на одржување туш прибор и прибор, тоа е, исто така, може да се откажам кула, жилет бања сунѓерот четка.да се одржи многу од вашиот туш омилени и прибор.Карактеристики со не-исчезнува, отпорно на гребење и издржливи.Можете да стигнат до нас во секое време за било прашање, а јас ќе достапна 24х7 да ви помогне, имаме добар ден.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата