EuisdanAA Метал Бања Дом Гроздобер Стил Ѕид Монтирани Една Кука Закачалки 7 Компјутери Бронза на Ѕвонење(Dormitorio де baño де метал Estilo гроздобер Colgadores де gancho individuales montados en la ?

EuisdanAA Метал Бања Дом Гроздобер Стил Ѕид Монтирани Една Кука Закачалки 7 Компјутери Бронза на Ѕвонење(Dormitorio

Во магацинот
DEN 196.56
Од стоката:

Боја : Бронзени Тон 7pcs; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 7/18/32 x Закачалка Куки; Име на Производ : Закачалка Hook.Net Тежина : 33-192g; Вкупната Големина : 22 x 12 x 33mm/0.9" x 0.5" x 1.3"(L*W*H).Завртка Големина : 4 x 10мм/0.2" x 0.4"(Max.D*L); Монтажа Дупка Кол : 3мм/0.12"(Tamaño del tornillo : 4 х 10 мм / 0,2" x 0,4" (D * L máx.); Diámetro del orificio де montaje : 3 mm / 0,12".Монтажа Дупка Растојание : 9mm/0.35"; Варијација Тема : Боја(Distancia del orificio де montaje : 9 mm / 0,35"; Tema де variación : Боја.Euisdan AA Метал Бања Дом Гроздобер Стил Ѕид Монтирани Една Кука Закачалки 7 Компјутери Бронза Tone The кука може да се користат за да се откажам крпа, облека, шамија или шопинг кеси.?Тоа е лесно да се инсталира на ѕидот или врата со завртки.?Организира капути, јакни, капи, облека, бања крпи, purses, leashes и повеќе.?Ѕид монтирање на хардвер е вклучена; Одлични за кујната, entryway, бања, плакар.?Answer : ___________________________ Note : Тука завртки се вклучени.Достапни Бои и Количина : Бронзени Тон 7pcs, Бронза на Ѕвонење 18pcs, Бронза на Ѕвонење 32pcs, Црна 7pcs, Црна 18pcs, Црна 32pcs.Опис на Spanish Dormitorio де baño де метал Estilo гроздобер Colgadores де gancho individuales montados en la споредено 7 piezas Tono де bronce Color : Tono де bronce 7 piezas; Материјал : metal Contenido del paquete : 7/18/32 x ganchos став colgar; Nombre del producto : gancho де suspensión Peso neto : 33-192g; Tamaño вкупно : 22 x 12 x 33 mm / 0.9" x 0.5" x 1.3" (L * W * H) Tamaño del tornillo : 4 х 10 мм / 0,2" x 0,4" (D * L máx.); Diámetro del orificio де montaje : 3 mm / 0,12"Distancia del orificio де montaje : 9 mm / 0,35"; Tema де variación : Боја.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата