Мулти-функционални 100W Електрични Топла Нож Пена Сунѓерот Јаже Цевка Машина Грејач Машина за Сечење со различни нож ножеви(R форма,Криви и прави сечилото) Континуир?

Мулти-функционални 100W Електрични Топла Нож Пена Сунѓерот Јаже Цевка Машина Грејач Машина за Сечење со различни

Во магацинот
DEN 15336.00
Од стоката:

Удобен и практичен алатка за сечење кој може да разменуваат различни ножеви специјално за ткаенина, пена,јаже и така натаму.Може да се конфигурира неколку видови на ножеви за ткаенини и сечење на јажето.Пакетот вклучува : грејач алатка за сечење;R облик на ножот;криви ножот;5cm директно ножот.Заштеда на енергија и лесно да се работи,може да се применат во текот на целиот ден.Можете да го конфигурирате различни лопати за различни материјали,како што се јажиња,ткаенина,пена или отстранување на лепак,итн.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата