(10) 8 Измери Бакар Прстен Терминали 1/4 Зелена/Црна Топлина Се Смалуваат Цевки На Гкл

(10) 8 Измери Бакар Прстен Терминали 1/4 Зелена/Црна Топлина Се Смалуваат Цевки На Гкл

Во магацинот
DEN 1243.20
Од стоката:

(10) Небото Висок Автомобил Аудио 8 Измери Бакар Прстени.Вклучува (10) Небото Висок Автомобил Аудио топлина се смалуваат цевки.Овие прстен терминали ќе одговара на Небото Висока жица.Овие може да бидат во големи за повеќето 8ga жица.Имаме повеќе бои, ве молиме погледнете ја нашата продавница за нашите различни опции.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата