YSQSPWS Кристал Груба 1PC Природна, Груба Сина Labradorite Кварц Кристали Камења Минерални Примероци Moonstone Исцелување Собирање Дома Декор Донесе Среќа (Боја : Сина Labradorite, Гол?

YSQSPWS Кристал Груба 1PC Природна, Груба Сина Labradorite Кварц Кристали Камења Минерални Примероци Moonstone

Во магацинот
DEN 2128.80
Од стоката:

YSQSPWS 100% природно и вистински.Не било боење ниту хемиски третман.Тие можат да бидат, исто така, се стави во вашиот риба резервоарот, flowerpot, градина за дома декор.светла мазна површина, одлична цврстина за да се осигура првиот степен на квалитет, убава и елегантна, на состанокот на разни потреби.Употреба на нашите скапоцени камења се бесконечно во possiblities.Некои од овие користи вклучуваат : cabbing, гимнастика, lapidary, исцелување, накит, сечење, декорација, реики или метафизички.Ние изберете секој камен со рака, со љубов, светлина, и позитивна енергија, камењата се природни па дозволи за слабости кои може да вклучуваат и раст знаци, гребнатини на површината.Материјал : labradorite Тежина : 15-30g(20-40mm) 30-50g(25-50mm) Форма : случајни Пакет се вклучени : 1pc Користи : Дома Декор, Партија Оркестарот, Накит, Роденденски подароци, Нова Година подароци, Уметности и занаети, колекционерски предмети, рачно изработени Информации : 1.Ве молиме овозможи грешка предизвикана од рачно мерење(1-3мм). 2.Различни следи имаат различни бои,ве молиме да се разбере. 3.Природни кристали,секој е различен,ќе има дефекти 4.Кога ќе се земе слика, сликата ќе биде донесена многу големи, така што на купувачот може да види појасно, вистинската големина ве молиме обратете се до внесување на опис 5.Бидејќи тоа беше земен под светлината, бојата на самиот објект ќе биде потемна од слика 6.Случаен испорака.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата