Продолжен Копчиња Активирањето, Добра Рака Чувство Копчиња Продолжување Предизвика Умерени Цврстина за Семејство и Пријатели за Подобрување на Играта Искуство

Продолжен Копчиња Активирањето, Добра Рака Чувство Копчиња Продолжување Предизвика Умерени Цврстина за Семејство

Во магацинот
DEN 1648.80
Од стоката:

Усвојување на високо квалитетни ABS и гума, издржливи во употреба.L2 R2 продолжен активирањето на копчето за да се подобри играта искуство.Продолжување на анти-лизга, умерена цврстина, добри рака чувство.Дизајниран за gamepad дизајн, совршена комбинација.Лесно да се инсталира&избриши, долг животен век.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата