Топ Пакет Понуда Minigrip 4 Мили Reclosable Поли Кеси, 12 x 15, Јасно, (Пакување од 500)

Топ Пакет Понуда Minigrip 4 Мили Reclosable Поли Кеси, 12 x 15, Јасно, (Пакување од 500)

Во магацинот
DEN 1948.80
Од стоката:

Minigrip Премиум Црвена Линија кеси карактеристика една песна, тешки-должност патент кој се протега на ширината на торба и го задржува производи чист и слободен од влага.Овие премиум поли торби имаат супериорна јасност.Јасно, полиетиленски кеси се задржи содржината видливи.Димензии наведени се во внатрешноста употребливи димензии на кесата.Кеси се исполнат ФДУ и USDA спецификации за контакт со храна. 12 x 15" - 4 Мили Minigrip® Reclosable Поли Кеси.Minigrip® Премиум Црвена Линија кеси карактеристика една песна, тешки-должност патент кој се протега на ширината на торба и го задржува производи чист и слободен од влага.Овие премиум поли торби имаат супериорна јасност.Reclosable кеси може да се користи.Димензии наведени се во внатрешноста употребливи димензии на кесата.Кеси се исполнат ФДУ и USDA спецификации за контакт со храна.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата