CYHO Ѓубре Торба Дебели Водоотпорен, Додаток за Полнење Во Канцеларија Соба;Училиштето;Хотелот;Хотелски;Поднесување Куќа;Вила, 900x650x0.045(MM), Сина, 1 Сет Домаќинство Harbage

CYHO Ѓубре Торба Дебели Водоотпорен, Додаток за Полнење Во Канцеларија Соба;Училиштето;Хотелот;Хотелски;Поднесување

Во магацинот
DEN 1314.72
Од стоката:

Тоа не се валкани рацете поради рачен дизајн.Производот е течење-доказ и пукна-отпорни, бидејќи тоа е засилен и задебелена.Тоа може да се добиваат различни ѓубре за својот огромен капацитет.Тоа е здраво и безбедно за животната средина материјал.Голем товарот на телесната тежина.Применливи Прилики : Канцеларија Соба;Училиштето;Хотелот;Хотелски;Поднесување Куќа;Вила;Излет;Лабораторија;Чистење;Обука Институција Боја : Сина Материјали : Пластика, Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 1900(G) Должина : 900(MM) Ширина : 650(MM) Висина : 0.045(MM) Страна Ширина : 240(MM) Пакет се Вклучени : 1 сет Домаќинство Harbage Торба / Кеса Ѓубре, 100 (Парчиња) / Set Карактеристики : Тоа не се валкани рацете поради рачен дизајн.Производот е течење-доказ и пукна-отпорни, бидејќи тоа е засилен и задебелена.Тоа може да се добиваат различни ѓубре за својот огромен капацитет.Тоа е здраво и безбедно за животната средина материјал.Голем товарот на телесната тежина.Тоа може да се заклучи мирис за да се осигура дека тоа не излегуваат во јавноста надвор.Овој производ е отпорна на голема температура за висок квалитет на материјалите.Тоа е погодна за чување поради празниот-виси дизајн.Производот е погоден за чување и санитарни.Напомени : Го производот подалеку од остри ножеви.Не фрлаат отпадоци по употребата, па како да се заштити животната средина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата