celicious Приватност 2-Начин Анти-Шпионски Филтер Екран Заштитник Филм Компатибилен со Lenovo ThinkPad T14 Генералот 2 (Допир)

celicious Приватност 2-Начин Анти-Шпионски Филтер Екран Заштитник Филм Компатибилен со Lenovo ThinkPad T14

Во магацинот
DEN 998.40
Од стоката:

2-начин за приватност екран заштитник филм специјално дизајниран за Lenovo Think Pad T14 Генералот 2 (Touch).Помага во заштита на доверливите податоци од страна на стеснување на агол на гледање до 30 степени двете страни на екранот кога лаптопот е во ориентација на пејзаж.Сјајна површина нудат мазна стакло-како текстура заштита против било гребење или scuffs на екранот.Напредни со силиконска основа лепило поддршка обврзници цврсто на површината на екранот, без било воздушни меурчиња.Пакет вклучува : 1 x Lenovo Think Pad T14 Генералот 2 (Допир) екран заштитник и апликација за полнење.Доверливост е во човековата природа, но сепак нашите лап-топ компјутери се изложуваат на тоа кога во јавноста.Љубопитност од лута очи е несомнено неконтролирано.Луѓето седи покрај вас или на донесувањето од страна имаат тенденција да намерно и ненамерно да брз ѕиркаат во вашиот екран за многу причини.Celicious Приватност за Lenovo Think Pad T14 Генералот 2 (Touch) е 2-начин privacy protector дека им помага на заштита на чувствителни информации од љубопитните очи со стеснување на агол на гледање, така што екранот е видлива само на поединци директно во предниот дел на екранот.Ова се постигнува преку вградени микро-louver технологија која црнците од екранот во еден агол од 30 степени двете страни на осветлена екранот кога лаптопот е во ориентација на пејзаж без замаглување или сликата нарушување.Celicious Приватност цврсто се придржува до екранот со напредната со силиконска основа лепило поддршка нуди мазна, сјајна површина.Пакет вклучува приватност екран заштитник за Lenovo Think Pad T14 Генералот 2 (Допир) и апликација за полнење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата