T203MH9AQESwitch за да се Префрлате НА Исклучување НА DPDT Круг Лост PC Иглички 2A 120VAC 28VDC PC Планината со Заградата најголемиот Дел (5 Предмети)

T203MH9AQESwitch за да се Префрлате НА Исклучување НА DPDT Круг Лост PC Иглички 2A 120VAC 28VDC PC Планината

Во магацинот
DEN 2943.12
Од стоката:

Набавувач : C&К Дел No : T203 MH9 AQE Ro HS : Да HTS : 8536509065 ECCN : EAR99 : 1 Пол Фрли Конфигурација : 2 P2 T (DPDT) Switch Конфигурација : За Исклучување На Контакт Оценка @ Напон : [email protected] VAC 28 VDC НА Actuator Стил : Тркалезна Лост Монтажа : PC Планината со Заградата Тема Големина : N/R Тело Ориентација : прав Агол во Терминал Напишете : PC Иглички Оперативни Температура : -30 до 85 °C Единица Мерка : За Секој.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата