Мојот Прв 4ти јули Новородено Бебе Момче Тимови Американското Знаме Лето Romper Панталони Денот на Независноста 2 ПАРЧИЊА Сет

Мојот Прв 4ти јули Новородено Бебе Момче Тимови Американското Знаме Лето Romper Панталони Денот на Независноста

Во магацинот
DEN 167.04
Од стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 【Меки Ткаенини】Направен од Памук.Супер удобно и пријателски да се бебешка кожа. 【Паметни и Симпатична Бебе Облека】Четврти јули Бебе Дете Момчиња Кратко Sleeve Врвот Кошула Ѕвезда Мрачно Шорцеви Костим Облека Сет. 【Шик и Класични Карактеристики】 " Мојот Прв 4ти јули'print на кратко sleeve romper, етапни рамо (проширување со рамењата) деколте кое се проширува за да се овозможи лесно облекување, три прилепува на crotch се погодни за промена на пелена.Ѕвезди и шарени печатени кратки панталони, еластичен појас нуди доволно простор за растење на детето. 【За Вашите Патриотски Момче】Тоа е голема облека за да го прослават овој Меморијалниот Ден-Четврти јули!Вашиот момчето ќе биде супер паметни и симпатична во толпата.Родителите треба да ги преземе слики да се запаметат овој скапоцен момент. 【Прилики】 Совршен за јули Четврто, Меморијалниот Ден, Фото реквизити, Церемонија, Лето, Празници, Фестивал, Денот на Независноста, Playwear, секојдневно носат или други специјални прилики.Исто така одличен подарок за вашиот внук, newphew, пријатели. 【Изберете Соодветна Големина】 Момчиња големина, од новородено до 18 месеци.Ве молиме проверете ја Големината Detals на лево во слика пред да ја изберете големината.Препорачаната возраст за повикување само.Ако имате било какви прашања(особено времето за испорака и големина), се чувствуваат слободни да контакт пред да нарачате, ние ќе ви одговори и да ви помогне во рок од 12 часа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата