0-18 МИЛИОНИ Бебе Момче Облека Постави Мојот Прв Божиќ V Деколте, Грб+Bowknots Солидна Боја Romper+Plaid Печати Панталони

0-18 МИЛИОНИ Бебе Момче Облека Постави Мојот Прв Божиќ V Деколте, Грб+Bowknots Солидна Боја Romper+Plaid Печати

Во магацинот
DEN 263.76
Од стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук смеса.Копче затворање.Материјал- Ова бебе момче на божиќ облека собата е направен од памучен материјал што е мека, кожата-пријателски, дише и удобен за носење, погоден за новороденче момчиња и девојчиња во секојдневно носење.Дизајн-3 парчиња Доенчиња бебе унисекс носат сет се состои од цврсти боја O-вратот romper, V деколте, грбот и долги панталони.Елени, писмо и plaid печатење на обрасци се шармантна, што го прави вашето бебе повеќе убави и модата.Карактеристики- Еластичен појас панталони и круг јака romper и копчето-up грб се лесни за носење и полетување.Долг ракав блузи и долги панталони се топли, па тоа може да се заштити вашето бебе во пролет и есен.Повод- Совршени за роденден, бебе туш, дневна, спиење и да игра, секојдневен, отворено носат, партија, патување, одмор, позив, подароци, Божиќ или слика пука итн.Големина и Боја- големината е 70(0-3 месеци), 80(3-6 месеци), 90(6-12 месеци), 100(12-18 месеци).Главната боја е црвена/црна/сина. Бебе Момче на Божиќ Облека Сет, Долг Ракав V деколте, Грб+Солидна Боја O-вратот Romper+Plaid Печати Панталони-Големина(инчен) 70 Грб : 14.96 Грб Биста : 19.29 Romper : 13.78 Romper Биста : 17.32 Панталони Должина : 14.57 Возраст : 0-3 Months80 Грб : 15.75 Грб Биста : 20.08 Romper : 14.57 Romper Биста : 18.11 Панталони Должина : 15.35 Возраст : 3-6 Months90 Грб : 16.54 Грб Биста : 20.87 Romper : 15.35 Romper Биста : 18.90 Панталони Должина : 16.14 и делови Возраст : 6-12 Months100 Грб : 17.32 Грб Биста : 21.65 Romper : 16.14 и делови Romper Биста : 19.69 Панталони Должина : 17.32 Возраст : 12-18 Месеци-Спецификации : Материјал : Памук blend Color : Црвена/Црна/Сина-Size : 70/80/90/100 Pattern : Писмо+Plaid Печати+Солидна Color Gender : Унисекс Baby Season : Пролет, Fall Sleeve Должина : Долги Sleeve Neckline : O-врат(Romper), V-врат(Грбот)Повод : Секојдневен Носат-Пакет Содржина : 1 Romper+1 Грб+1 Долги Панталони во Боја : Црвена | Големина : 6-12 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата