Пилот Автомобилската 08-09 Тојота Sequoia Возачот Страна Напојува Огледало Собрание

Пилот Автомобилската 08-09 Тојота Sequoia Возачот Страна Напојува Огледало Собрание

Во магацинот
DEN 2431.44
Од стоката:

OE Fitment Дизајнирани Да Функционираат Како Оригиналниот Огледало Со Идентични Карактеристики.Возилото Fitment : 08-13 Тојота Sequoia.Локација : Возачот Страна Пати Подалеку : Yes - Боја Крај : Мазна/Текстура, Црно - Сигнал Функција : Нема Загреана : Не - Работењето Тип : Моќ.Референтен #'s : Partslink : TO1320254 / OEM : 87940-0 C261-C0. Користи оригинални монтажа одредби.Пилот замена огледала се дизајнирани да ги задоволат сите федерални моторно возило стандарди за безбедност (FMVSS-111).Сите замена огледала се произведени со супериорен материјали и процеси за да се обезбеди доследна висок квалитет одговара и функција.Пилот нуди една од најпознатите сеопфатна assortments во автомобилски резервни индустрија.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата