Wearwell 451.38x4x41BK Tuf Сунѓерот Мат, 41' Должина x 4' Ширина x 3/8 Дебели, Црни

Wearwell 451.38x4x41BK Tuf Сунѓерот Мат, 41' Должина x 4' Ширина x 3/8 Дебели, Црни

Во магацинот
DEN 11863.44
Од стоката:

Безбедност заоблени рабови.Лесно може да се намалување на големина на-сајт.Вкупната дебелина 3/8" (9 мм.).Tuf Сунѓерот обезбедува економска ПВЦ разнесени сунѓерот бариера од хард подови.Со атрактивна ребрести површина, овој мат може да се купат во ролни и лесно намалување на должината на сајт за брза замена кога оштетени.Кога буџетот е тесна, но ногата и назад замор мора да биде бореше, обидете се Tuf Сунѓер.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата