iPhone 11 Про Паричникот Случај 5.8 инчен, JLFCH iPhone 11 Про Crossbody Случај со поклопец дупка за врвка за Рака Чанта Синџир Патент Маска за iPhone 11 Про 5.8 инчен - Црна

iPhone 11 Про Паричникот Случај 5.8 инчен, JLFCH iPhone 11 Про Crossbody Случај со поклопец дупка за врвка

Во магацинот
DEN 599.52
Од стоката:

Карактеристики : - Премија Микрофибер кожа, претставува добар изглед и издржливост; - Монтажни Crossbody врвка за околу рака за лесно носење. - Картичка слот за : Тоа може да се стави 8+ картички и некои пари, кога не сакате да потрае паричник. - Прецизни cutouts за сите пристаништа, камера, микрофон и звучник.Топло Совет : 1.Овој паричник случај САМО се ВКЛОПУВААТ i Phone 11 Про (5.8 инчен) .Не се вклопуваат i Phone 11 (6.1 инчи) / i Phone 11 Про Макс (6.5 инчи). 2. Со cossbody синџир и врвка за околу рака, Лесно да се носат.3.Тоа е супер долго гарантен период од 360 дена.Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате веднаш.Ве молиме да се увери на купување.Е Потребна Помош?Контактирајте со Нас е : да се Логирате сметка>find на цел>кликнете на "Добиете помош со цел">изберете предмет>кликнете Прашајте го Продавачот. -Вашето задоволство е нашата крајна цел.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата