Носителот Заштитна Lulumi Телефон Случај Компатибилен со Oppo Realme X50 Про, Lanyard Стојат врвка за околу Рака Вратот Рака Телефон Носителот Мека Случај Флексибилни, Сина еде?

Носителот Заштитна Lulumi Телефон Случај Компатибилен со Oppo Realme X50 Про, Lanyard Стојат врвка за околу

Во магацинот
DEN 307.20
Од стоката:

[Функционална Wristband Носителот] - Флексибилни wristband може да стане мобилен телефон носителот лесно. [Двојно Lanyards Вклучени] - случај има сет на отстранлив врат lanyard, зглобовите lanyard и прст прстен.Во друг збор, една долга и еден краток lanyards. [Топ Дизајн] - 100% Сосема Нов, изработени од зелен материјали.Ние анализа и изберете Врвот Дизајни на нашата студија за нашите Клиенти. [Заштитна] - Мека TPU и Целосно ги Покрива со сите копчиња носи поголема заштита.Камерата исечок дуе 1.0 mm, па тоа може да се спречи вашиот објектив од гребење. [Фитинг] - Секој пирс и копче за капакот се совршено да се совпаѓаат (Слушалка, МИКРОФОН, итн.).Тесно поврзани со телефонот создава оригинални чувство на допир.Бренд : Lulumi Ние го градиме нашиот бренд, студиа и фабрики од 2016 година. Ние се фокусира на дизајн и функционалност.Нашата цел е да се произведе соодветна случаи за секој паметен телефон во светот.Во сите случаи, ние произведуваме се исти како нашите i Phone и Samsung случаи стандард.Секој клиент само треба да го изберете вашиот омилен дизајн за вашиот паметен телефон.Опис на производот : Флексибилни wristband може да стане мобилен телефон носителот или потпирачот лесно.Можете да ги користите wristband како мобилен телефон потпирач за да се види на You Tube и филмови.Нашиот случај е збир на отстранлив врат lanyard, зглобовите lanyard и прст прстен.Може слободно да се одлучи на кој начин е најдобро да се донесе вашиот паметен телефон.Мека TPU целосно ги покрива сите копчиња.Камерата исечок дуе 1.0 mm, па тоа може да се спречи вашиот објектив од гребење.Гаранција : 1 година, ако постои проблем или мислење со производот.Само да не контактирате за решение.Ние сигурно ќе се направи сте задоволни.Пакетот Вклучува : 1 buc Случај со функционална wristband 1 сет на отстранлив Врат Lanyard, Зглобовите Lanyard и Прст Прстен.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата