Продавница-PEJ DIY 1000Pcs Црна, Сребрена Безбедност Иглички Наоди Црна,Сребрена Бои 19mm Фустан Додатоци (Боја : Сребро)

Продавница-PEJ DIY 1000Pcs Црна, Сребрена Безбедност Иглички Наоди Црна,Сребрена Бои 19mm Фустан Додатоци (Боја

Во магацинот
DEN 504.00
Од стоката:

Доволно силна за тврд материјал : тоа може да работи и со тешка категорија материјал како волна, кожа, платно, винил и текстил.Направени на анти- ' рѓа никел-обложено челик, безбедно и издржливи, нема потреба да се грижите за лесно свиткување или rusting.Pin крајот чува pin заклучен, опфаќа остри точки, и може да се заштити вашите прсти.Тоа лесно може да навлезат во ткаенина, без да предизвика штета или големи дупки, и може цврсто да се утврдат материјалот.Тоа е сигурен долгорочен партнер за модни дизајнери и казанџии.Направи процесот полесно.Повеќенаменски Алатка : Безбедност игли се погодни за изработката, за шиење, за облека, за прицврстување, basting јоргани, накит одлуки, заврши здолништа/kilts, pin за перење упатство за облека и задржете шамија.Исто така добро за sock организатор или пелени.Истражуваат својата имагинација страна нека вашиот ум се кандидира диво.Големина : 19mm Боја : Црна,Silver Material : Metal Package се Вклучени : 1000 Компјутери/многу Безбедност Иглички Findings Note : 1.Пребројување на гласовите од мерење, може да се ±10 компјутери количество отстапување.Се надеваме дека може да се добие вашиот разбирање.Ви благодариме.2.овие се мали делови безбедност игли, ве молиме да ги задржи подалеку од деца под 3-годишна возраст за да се избегнат потенцијални опасности.3.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата