Sony XB40 Пренослив Безжичен Звучник со Bluetooth и Звучник Светла, Сино

Sony XB40 Пренослив Безжичен Звучник со Bluetooth и Звучник Светла, Сино

Во магацинот
DEN 2246.40
Од стоката:

Се почувствува моќта на ЕКСТРА БАС.Поврзете и да стримувате музика лесно со Bluetooth и NFC, плус LDAC.Изградба на енергија со различно обоени линија светлина, говорникот светла и блескави strobe.Поврзете и додадете повеќе звучници со Безжична Партија Синџир.Додадете екстра звучник за стерео звук.Водоотпорен дизајн за грижете се-бесплатно слушање внатре или надвор.Се слуша во текот на целиот ден и ноќта со најмногу 24 часа на батеријата.Го земам и се игра со лесни, преносливи дизајн.Поставување на сцена насекаде со овој пренослив Bluetooth звучник со екстра бас, мулти-боја линија светлина, говорникот светла и блескави strobe—сите во водоотпорен дизајн за грижете се-слободна употреба внатре или надвор.Се поврзете и да ги синхронизирате до 10 звучници за реално шоу и никогаш не престануваат да лулка до 24 часа на батеријата.Тоа е моќта спакувани партија да оди.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата