20pcs 12V Автомобил Брод ПРЕДВОДЕНА од портокал Точка светлина 3 Pin Круг Рокер ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ за да се Префрлате SPST Префрлате

20pcs 12V Автомобил Брод ПРЕДВОДЕНА од портокал Точка светлина 3 Pin Круг Рокер ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ за

Во магацинот
DEN 240.00
Од стоката:

100% Сосема Нов 3 Pin За Да Се Префрлате Switch.Боја : Црна.Led светла Боја : портокал.Volt : DC 12 V, 16 A.Оваа pruduct може да се користи за дополнителни electrionic опрема за автомобили, бродови, камиони итн.Лесно да се инсталира со 19mm holen Пакетот вклучува : 20pcs / исклучи switch сина. 100% Сосема Нов 3 Pin за да се Префрлате Switch Боја : Црна Led светла Боја : портокал Volt : DC 12 V, 16 A Оваа pruduct може да се користи за дополнителни electrionic опрема за автомобили, бродови, камиони итн.Лесно да се инсталира со 19mm дупка Пакетот вклучува : 20pcs / исклучи switch сина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата