PBOHUZ Gymnastic Бар Деца Хоризонтална Барови Прилагодлива Висина Гимнастика Обука Бар Свитлива Дом Салата

PBOHUZ Gymnastic Бар Деца Хоризонтална Барови Прилагодлива Висина Гимнастика Обука Бар Свитлива Дом Салата

Во магацинот
DEN 5945.28
Од стоката:

Густата поцинкуван челик цевка рамка форми здрав триаголен структура, 4 гумени прстени заврши аглите на цевка за да се даде дополнително триење, и 2 кружни база поддршка цевки ви помогне да ги најде најдобрите балансирање кога ротирање на земјата.Обука на гимнастика хоризонтална шипка може да го подобри децата балансирање способност, исто така, може да се направи телото се водат, може да се направи на телото повеќе флексибилни.Тоа е лесен и едноставен за се соберат, може да биде укината, чуваат и врши, да може ефективно да се зачува простор, и е погоден за повеќето семејни вештини.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, трајни и анти‑корозија и ви овозможува долг животен век.Е идеален подарок за децата, за да почнете да вежбате за да се подобри обликот на телото.Може да ги задржи подалеку од своите мобилни телефони и да им помогне да се развие карактерот и остваруваат своите раце и нозе координација способност.Спецификација : Предмет Тип : Гимнастика Хоризонтална шипка Материјал : не ' Рѓосувачки челик +NBR гума +PP+ железо + гума Боја : Како на Слики Прикажани Производ Големина : Прибл. 135x145x98cm/53.1x57.1x38.6in Тежина : Околу. 8100g/285.7 оз Максимална носивоста : 50kg Карактеристики : Одличен квалитет и триаголен структура направи род постабилна и побезбедна.Свитлива и лесен за чување.Анти-лизга гумени да се задржи стабилен род и да се спречи лизгање.Инсталација чекори : 1. Отворање на надворешното пакување на лекот и се потврди позицијата на секој дел 2. Следете ги производ инструкции и да ги инсталирате во низа 3. Заостри одредување завртки за да се провери дали лекот е инсталиран цврсто Пакет Листа : 1 x Гимнастика Хоризонтална шипка Сет 1 x Завртка Торба 1 x Инсталација Рачно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата