HU ША Цвет Самовила Ѕид Налепници Девојка на Велосипед Цвет Самовила Ајфеловата Кула Отстранлив Винил Ѕид Decals за Дневна Соба , Девојки Соба, бебе соба Декорација (2 Л?

HU ША Цвет Самовила Ѕид Налепници Девојка на Велосипед Цвет Самовила Ајфеловата Кула Отстранлив Винил Ѕид Decals

Во магацинот
DEN 191.52
Од стоката:

◆【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】- Девојки ѕид decals се направени на квалитетот на Винил, животната Средина пријателски прочистен материјал, Без иритирачки мирис, нетоксичен, зелена и здрави.Лесно да се примени, отстранување и повторна употреба, без напуштање на штета или остатоци лепак. ◆【ДИЗАЈН】 - Девојки на велосипед околу пеперутки , возење на Ајфеловата Кула , романтични топлина, невиност и чистота, мирисот на природата која може да додадете убава глетка на вашиот простор,ексклузивно за вашата сопствена независна простор, истакнувајќи вашата личност и вкус. ◆【ЅИД НАЛЕПНИЦИ УПОТРЕБА】 - Лесен за употреба, само лупам и стап.Тоа може да се примени на било каква мазна , чиста и сува површина на ѕидовите, плочки, стакло, мебел, итн., не се погодни за валкани или груба површина. ◆【Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид】 – 2 лист 11.8 x 35.4 инчи големина.За да се спречи виткање по лепење, ги стави под тежината и израмните нив пред да го користите.Ве молиме имајте на површината суви и чисти пред да се држиме. ◆【ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】 - Ако не сте задоволни или имате било какви сомнежи, ве молиме испратете e-mail на нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас. * Највисок квалитет на винил и не на штета на ѕидот. *Препорачуваме ставање Цвет Самовила ѕид налепница на Бела/Светло обоени décor ѕид . * Апликацијата површината треба да биде Чиста, Сува, Рамна, Мазна. * Започнете од една работ примена на светлина притисок со рацете одржување на Цвет Самовила ѕид mural рамна и мазна. * Крај на Цвет Самовила ѕид декорација инсталација со нежно триење на рамна мазна објект (пластична картичка) да се отстрани воздушни меурчиња . * Decal е Пренослив, но не се Обновливи . * На налепници се пре-сече и само ќе потрае неколку минути за да се применат на било која површина . * Употреба : Софа Во Позадина, Дневна Соба ,Спална Соба, Кујна Бебе Соба, Соба Декорација.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата