Мулти-Големина Црево Ролна - 24 V dc Мотор, 1/2 во Зглобот, во 1/2 x 100 ft Стандард Црево Капацитет, 1000 psi

Мулти-Големина Црево Ролна - 24 V dc Мотор, 1/2 во Зглобот, во 1/2 x 100 ft Стандард Црево Капацитет, 1000

Во магацинот
DEN 1329.60
Од стоката:

се вози тип : 24 V dc Мотор.вртливата големина/тип : 1/2 во.номинална притисок : 1000 psi.ролна излез тип на : Gooseneck.стандард црево капацитет id : 1/2 во.Спецификација : се вози тип : 24 V dc Motorswivel големина/тип : 1/2 inrated притисок : 1000 psireel излез тип на : Gooseneckstandard црево капацитет id : 1/2 inwidth на гајтанот : 6 instandard црево капацитет должина : 100 ftweight : 60 lbsadditional црево големина на капацитети : 1/2 во x 100 ft, 3/4 во x 50 ft, 1/4 во x 200 фт, 3/8 во x 140 ft.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата