ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Kawaii Симпатична Мачка Истури Чаша Вода Тавански Вентилатор и Светлината се Повлече Синџир

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Kawaii Симпатична Мачка Истури Чаша Вода Тавански Вентилатор и Светлината се Повлече Синџир

Во магацинот
DEN 191.52
Од стоката:

Со овој нов производ од Графика и Повеќе, конечно може да accessorize вашиот тавански вентилатор или светло се повлече!Овој елегантен објектот вклучува топка синџир конектор, па лесно можете да latch ова на вашиот постоечки фан или светло се повлече.Тоа исто така е опремен со смола-на врвот дизајн на вашиот избор, кои можете да изберете од нашиот широк спектар на дизајни.8" (20.3 cm) топката синџир прикажана е вклучена и лесно може да се скрати ако сакате.Дизајнот мерки околу 1.0" (2.5 cm) во дијаметар.Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат.Со други зборови нелиценциран.На Графика и Повеќе информации за производот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата