Бања Кабинет, Дрвени Складирање Кабинет, Дома Кат Кабинет со 1 Фиока и 2 Полици, Медицина Кабинет, Бела

Бања Кабинет, Дрвени Складирање Кабинет, Дома Кат Кабинет со 1 Фиока и 2 Полици, Медицина Кабинет, Бела

Во магацинот
DEN 3638.16
Од стоката:

Со оваа бања кабинет, може да се создаде дополнителен простор за складирање за вашата бања со впечатлива, уреден изглед.Чисти линии и елегантен дизајн се вклопуваат во вашата бања совршено.Овој шик кабинет е направен на одборот, што го прави здрав и стабилен.На перална решетката има 2 прегради 1 фиока и 1 врата, преку која се нудат различни опции за складирање и екстра простор за чување на предмети во вашата бања.Шкафот е лесно да се чистат со влажна крпа.Овој кабинет е лесно да се соберат.Боја : White Material : Chipboard Overall димензии : 11.8" x 11,8" x 37.4" (W x D x H)Собранието е потребно : Да.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата