200 Парчиња Multicolor Мало Бебе Девојки Коса Врски Не Браздата венчиња најголемиот Дел Ластичињата конска опашка Носители (5 см во Дијаметар, 4 милиметри, Multicolor-А)

200 Парчиња Multicolor Мало Бебе Девојки Коса Врски Не Браздата венчиња најголемиот Дел Ластичињата конска

Во магацинот
DEN 311.76
Од стоката:

Мулти-боја на косата врски : пакетот вклучува 200 парчиња косата со ластичиња, околу 20 бои (главно неутрална и светла бои, погледнете ги смири и елегантен), доволно за вашето слободно или замена, 4 мм во дебелина, 5 см во дијаметар.Еластична венчиња : мулти-боја на конска опашка носителот може да се примени повеќе пати, се уште ја одржува еластичноста, и лесно може да се водат и да продолжи со брзо, добро за жените со обилна коса.Safe коса врски : овие коса врски ќе не финтата или повлечете вашата коса додека е облечен или влечење нив и надолу, може да се отстрани лесно и престој во местото на целиот ден, долго.Апликации : добар избор за девојки или мали бебиња, ја држи својата ќерка на косата цврсто и уредно кога тие се со играње или вршење.Повеќе апликации : се врзуваат пакет торба на некои грицки, condiment, бонбони за да ги чува од се случува лошо. 200 Парчиња мулти-боја мало бебе девојки коса врски не браздата венчиња најголемиот дел ластичињата конска опашка носители, 4 мм во дебелина, 5 см во дијаметар Повеќе карактеристики : Овие коса бенд можат да се користат за да се врзуваат пакет торба на некои грицки, condiment, бонбони за да ги задржи од metamorphism.Можете исто така да ткаат еластичен вратоврска во решетки на laces да се задржи shoelace циклуси од flopping или завиткајте ги со цвет платно за да направи некои убави bowknot бенд, чипка бенд за себе си и вашите пријатели.Спецификација : Количина : 200 парчиња Дебелина : 0.16 инчен/ 4 mm Дијаметар : 2 инчи/ 5 cm Боја : различно обоени (главно неутрална и светла бои) Пакетот вклучува : 200 x Косата со ластичиња.

Таа е поголема од информацијата

Quantity:
200 pieces
Thickness:
0.16 inch/ 4 mm
Diameter:
2 inch/ 5 cm
Color:
multicolored (mainly neutral and light colors)
Package includes:
200 x Hair elastics :

Производи во категоријата