YUANBOO 100/180/240 Дрвени Нокти Датотека 10Pcs/многу Полирање Cuticle Смена Професионален Маникир Алатка Тример Предмети Совет (Боја : 180 240)

YUANBOO 100/180/240 Дрвени Нокти Датотека 10Pcs/многу Полирање Cuticle Смена Професионален Маникир Алатка Тример

Во магацинот
DEN 420.00
Од стоката:

[ПОВЕЌЕ намени]- обликување на Ноктите, ноктите чешлање, ноктите стил и ноктите полирање може да се користи на ноктите од прстите, ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти и лажни ноктите да се направи вашите нокти повеќе физички и убава.ќе се заштедат пари од ноктите продавница.Исто така може да се користи за вашето домашно милениче. [ПЕРАТ И ЕДНОКРАТНО]- Брзо и Лесно да се Вклопи За C L E A N & отпорни на вода, поради што 100/180 Помине документи се направени со квалитетот на селотејп и emery одбор материјали.Идеален за вашиот природни, вештачки и продолжување на нокти, маникир и педикир, исто така и за вашето домашно милениче помине чешлање. [ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ]- Нокти Датотеки направени од врвен квалитет на селотејп и emery одбор материјал,Вие само треба да се применуваат светлина притисок, но може да се види резултати веднаш, тие нема да се наведнуваат!може да помогне да се намали ноктите за саканиот облик, тоа е еден од оние мора да се haves нокти tools ако ви се прави вашиот ноктите дома и ноктите салон. [ДВОЈНО ДВОСТРАНО EMERY ОДБОРИ] - 100 и 180 двојно двострано ронки, 100 ронки е повеќе грубо да се формира и поднесување кога мора да се добие многу на масовно исклучување, 180 ронки е добро за непречено да се благи поднесување и мазнење до вашите нокти раб. [МОРА да се ИМААТ ВО САЛОНИ И во ДОМАШНИ]- Мора да имаат професионални помине салони и DIY помине уметност дома, погодна за девојки или жени кои сакаат помине уметност одговара за девојки или жени кои сакаат помине уметност.Оваа помине баферот и сјај за полнење може да биде совршен најдобар подарок алатка за жени и девојки кои сакаат да помине уметност и ноктите се грижи како за Денот на Вљубените подароци, роденденски подарок.Професионални Нокти Датотека Помине Уметност Датотеки Салон Алатки За Брусење Датотека Buffer Size : 17.8x1.9x0.2cm Package : 10 компјутери/lot Material : Sandpaper на површина,Дрво на вториот layer Item Тип : Ноктите File Material : Plastic Model Број : нокти датотека block Model Тип : Силна Дебели Сива Професионални Дрво Нокти Датотека 100/180/240 Material : Пластични & Дрво & Sandpaper & Sponge Color : Сива Sandpaper Помине File Feature : УВ Гел лак Салонот Помине Tools Occasion : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти procedures2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон usage4)Совршен и за професионална употреба и лична употреба[Купи Масовно]:Здраво, добредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница има соработка со големи фабрики.Ако имате потреба од големи количини на стока, ве молиме контактирајте со нас.Ние поддршка трговија на големо со нарачување и фабрички цени може да се преговара.Вие сте добредојдени во било кое време.овие прекрасни помине уметност алатки се одлични за поднесување ноктите пред да помине третман & помине проширување.Лесно и ефикасно да ги користат, ги отстранува сртовите на вашите нокти површина, идеален за поли продолжување гел, природни и вештачки нокти, маникир и педикир, правење на вашиот ноктите повеќе убави.100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА – Тим се залага за 100% задоволството на клиентите за вас.Ако има било какви проблеми со нашите производи, контактирајте не и ние ќе бидеме многу среќни да ги реши вашите проблеми.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата