TheRang Отворено Алуминиум Мини Воена LED Светилка Преносни Факел Светилка За АА Батерија

TheRang Отворено Алуминиум Мини Воена LED Светилка Преносни Факел Светилка За АА Батерија

Во магацинот
DEN 191.76
Од стоката:

☀Не-термички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен. ☀Анти-рефлективен алуминиум легура слој го прави трајни производи за долгорочна употреба. ☀Рака е дадена за полесно носење. ☀Совршен погоден за домаќинство, активности на отворено, планинарење, ноќен риболов, кампување. ☀Димензии : 91x20x20mm.Спецификации : ✿Бренд : Скај Волкот Око✿светла Боја : Бела✿Обвивка во Боја : Црно,Златен✿Материјал : Алуминиум Легура✿Напојување : 1x АА Батерија(Не вклучувајќи)✿Режим Аранжман : висок✿животниот век : 100000 Часа✿Тип на Прекинувач : Clicky✿Switch Локација : Tial✿Рака/Клипот : Клипот✿Zoomable : Нема Тежина : 36g ✿Пакетот Вклучува : 1 x Небото Волкот Око LED Светилка Факел.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата