Seltureone (3 Парчиња) Компатибилен за Fitbit Обратно 2 Случај, со Полно Тело Покрие Отпорен на Гребење Шок Апсорбирање на Ултра Тенок Заштитен Екран Заштитник Покритие за О?

Seltureone (3 Парчиња) Компатибилен за Fitbit Обратно 2 Случај, со Полно Тело Покрие Отпорен на Гребење Шок

Во магацинот
DEN 191.76
Од стоката:

Примена : Компатибилен за Fitbit Обратно 2. Не Smartwatch вклучени.Ве молиме Пребарување "Seltureone" за Други Големини/Верзија.Полно тело за Заштита : Специјално дизајнирани вграден екран заштитник обезбедува сите-во-едно заштита за Fitbit Обратно 2. На екранот заштитник случај можат да бидат лесно да се инсталира и да ги отстрани за да ја заштитите вашата smartwatch како добар екран заштитник случај.Тенок и Чувствителни : Ново измислени допир чувствителни TPU (постојат точки со решетки на случај) обезбедува минимум влијанието на допир чувствителност, додека во исто време ја заштитува вашата Fitbit Обратно 2 од нула, испакнатини и случајно капки, обезбедува подобро гледање искуство.Прецизно Одговара : Прецизни cutouts овозможува лесен пристап до сите порти, копчиња со јасен поглед на watch екран со речиси нула влијание за секојдневна употреба. ※※ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме Љубезно ги Тргнеме на заштитни Случај пред Полнењето.Треба да ги тргнеме на оваа обратно екран покрие случај кога го полните вашиот обратно.※※.Безбедност и заштита на околината : На случај е направен за висок квалитет на флексибилни TPU материјал, Безбедност и заштита на животната средина, Без иритација на човечката кожа.И не како екран заштитник, нема да се караше со балон и не се лепливи.Можете дури и може да го промени изгледа во секое време ( ако тоа се случи со 3 пакет со различна боја), и ве молам користете крпа за да го чувајте го сув ако вода, пот или влага добива под неа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата