Ангелот Џеб Од Не ' Рѓосувачки Челик Фиксна Сечилото На Нож

Ангелот Џеб Од Не ' Рѓосувачки Челик Фиксна Сечилото На Нож

Во магацинот
DEN 639.36
Од стоката:

ТЕШКИ ОПСТАНОК ТАКТИЧКИ НОЖ.Голема кампување нож за лов, планинарење авантура самоодбрана.Ultralight ultrasharp, трајни кул џебен нож за мажи со долг отпор остар нож.ГОЛЕМА ОТВОРЕНО СТИЛСКИ ИЗГЛЕД.Совршен челик сечилото содржи повеќе јаглерод.Борба со нож со обвивка има ергономски дизајнирана рачка со не-пропадна материјали.ТРАЈНОСТ И СИГУРНОСТ ВО УПОТРЕБА.Удобно за секојдневно носење.Способноста да се донесе на камп нож во работна позиција.Можете да користите целосна танг нож како ја предводат направи шаторот штипки сече на мали гранки.КУЛ ПРИЛОГ НА ВАШИОТ СОБИРАЊЕ НА GADGETS!Покрај практичната употреба, овој tanto нож, исто така, ја открива вашата личност.Тоа е исто така еден совршен подарок Вистински Познавачи на високо-квалитетни џеб ножеви.Не заборавајте да го испуштите во вашиот ранец.Тоа е совршен за активности на отворено!.ПРЕМИУМ ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТАКТИЧКИ НОЖЕВИ ЗА ЛОВЦИ, ПАТНИЦИ, како И НОЖ ЕНТУЗИЈАСТИ : Ова опстанок нож фиксна сечилото е направен од премиум високо-квалитетни материјали и се гарантирано да трае многу долго време.Совршен самоодбрана нож за ловци, патници и луѓе кои ги бараат најдобрите борба со нож за секојдневна употреба.Нашите остри војнички нож ќе остане остри како жилет сечилото.Нерѓосувачки челик сечилото збогатена со додадена легури да се спротивстави и спречување на корозија дури и во најлошите услови.Ја ОТКРИЕТЕ ВАШАТА ЛИЧНОСТ : Мал нож стилист не е само во дизајнот на сечилото, ракување, но исто така и во производ во боја.Работа со нож џеб клип многу корисни и стилски.Не заборавајте да го испуштите во вашиот ранец, и тоа е добра machete нож за Внатрешна и Надворешна Активности.Да се биде горд сопственик на различни направи лов нож со обвивка и се дел од нејзината богата историја - притиснете add (додади во кошничка и цел на нашите ловечки нож во собата.Без прашања праша гаранција за парите назад!Па немаш ништо да изгубите и СÈ да се добие.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата