Aexit Директно месо тело Рутер Битови 4 Флејта 12mm Сечење Дијаметар ХСС Работ Третман & Grooving Битови Рака Reamer

Aexit Директно месо тело Рутер Битови 4 Флејта 12mm Сечење Дијаметар ХСС Работ Третман & Grooving Битови Рака

Во магацинот
DEN 2061.60
Од стоката:

Име на производ : Рака Reamer;Материјал : ХСС.Flute Број : 4;Сечење Дијаметар : 12mm/1/2. Сечење на Длабочина : 26mm/1";месо тело со Дијаметар : 12mm/1/2. Вкупна Должина : 83mm/3.2";Боја : Сива.Тежина : 67g;Пакет Содржина : 1 x Рака Reamer. 4 флејта, директно месо тело, high speed челик.Директно flute reamers се користи во општа намена reaming апликации во обоени метали и повеќето nonferrous метали.На reamers е прецизност земјата со директно флејта за да се произведе мазна, точни дупки додека доставување долго алатка живот.0.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата