Воена Одделение iPhone 12/Pro/Max случај, Анти Шок, 12ft Капка Тестирани (Сина 12/12 Про)

Воена Одделение iPhone 12/Pro/Max случај, Анти Шок, 12ft Капка Тестирани (Сина 12/12 Про)

Во магацинот
DEN 215.76
Од стоката:

Компатибилни модели на телефони : i Phone 12 Про Max.Компатибилен со i Phone 12/Мини/Pro/Max ги Опфаќа сите делови на вашиот телефон со целосна заштита Изградена-во потпирачот дизајн, овој случај ви обезбедува целосна екран со преклопување назад како стојат.Одговорно копчиња лесно да пристапите и да притиснете и целосна заштита на камерата.Направени од shockproof висок степен на TPU и PC материјали.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата