Нерѓосувачки Челик Проширување Топ Комбинација Сет со Практичност да се Одржуваат Високи Перформанси за Долго Време. (Боја : 11mm10, Големина : M4x21mm 20pcs)

Нерѓосувачки Челик Проширување Топ Комбинација Сет со Практичност да се Одржуваат Високи Перформанси за Долго

Во магацинот
DEN 2251.20
Од стоката:

Засилен водител на фланши обезбедуваат максимална товарот капацитет што е практично.Интегрален навој подлошки може да се користи за зголемена сигурност и високи перформанси.Комбинацијата главата на завртката е способен за сместување крст-слот и крос-слот screwdrivers.Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, со подобрен дизајн за издржливост.Употреба : Како што е прикажано.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата