Easyinsmile Виножито Mohawk Перика Hallowmas Маскарада Панк Mohican Фризура Cockscomb Коса Cosplay Перика (зелен)

Easyinsmile Виножито Mohawk Перика Hallowmas Маскарада Панк Mohican Фризура Cockscomb Коса Cosplay Перика (зелен)

Во магацинот
DEN 215.76
Од стоката:

Совршен за ноќта на Вештерките, Костимот Партии или Секојдневниот Игра!.Една големина одговара на повеќето деца, тинејџери и возрасни.Материјали се пластични.Смешни Mohawk Перики се еколошки, не-токсични.Оваа Mohawk перика карактеристики на бои на виножитото.Материјал : Еко-пријателски МИЛЕНИЧЕ.Таму е еластична,погодна за речиси сите видови на големината на главата Перика коса со помош на заштита на животната средина материјал во Потрага многу кул и fashion Internal правец на 100% дише во рамките на network Fancy фустан партија wigs Cockscomb коса wig Halloween wig Christmas перика.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата