whbage Сува Коса Крпа 14073 cm Жените Бања Здолниште Абсорбента Туш Тело СПА Бања Заврши Крпа Бања Облека Сува Коса Капа Сетови (Боја : Б)

whbage Сува Коса Крпа 14073 cm Жените Бања Здолниште Абсорбента Туш Тело СПА Бања Заврши Крпа Бања Облека Сува

Во магацинот
DEN 2383.20
Од стоката:

За разлика од повеќето редовни памучни пешкири, кои апсорбираат малку влага од вашата коса.Нашата коса крпа е изработен од екстра мек микрофибер кој може да се одржи до 7 ПАТИ својата тежина во вода, и благодарение на напредната инстант сува технологија, ја сече вашиот удар-сушење време на половина.Нашата мисија не е само да заштедите вашето време, но, исто така, да се заштити вашата коса од триење предизвикани од бања крпи и значителни топлина штета од удар фенови кога косата е влажна.Тоа е совршен за да се користат како косата turban, салон крпа или салата крпа.Коса крпи имаат убави бои, исто така, тие се навистина одличен подарок за жени и девојки.Тип : Маскирани Towel Style : Plain Technics : Woven Shape : ROLLSet Тип : no Material : 100% Бамбус Fiber Pattern : Обична Dyed Size : 140*73 цм.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата