Деца Бебе Момче Девојка Кавер-Панталони Облека Кратко Sleeve Писмо Печатени Tee Т-Маица 2 парчиња Маскирна Облека Сет

Деца Бебе Момче Девојка Кавер-Панталони Облека Кратко Sleeve Писмо Печатени Tee Т-Маица 2 парчиња Маскирна

Во магацинот
DEN 191.76
Од стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук. 【МАТЕРИЈАЛ】Ултра мека и дише Памучна Облека Pants Set. 【ДИЗАЈН】Бебе Маскирна Облека.Лето Кавер-Панталони Сет за Мали Момчиња.Кратко Sleeve Т-маица Врвот, Маскирни Панталони Leggings. 【КАРАКТЕРИСТИКИ】Денот на Таткото Фестивал Подароци. 【ПРИЛИКИ】Одлично се носат во текот на летото, за фотографија, семејството се собираат, playwear, забава, одмор, шопинг, дневниот, и др. 【СПАКУВАНИ】1 x Врвот, 1 x Панталони.Ве молиме имајте во предвид препорачуваме возраст е само за референца, ве молиме да проверите на нашата големина на табелата пред да купите.Моден Кавер-Бебе Момчиња 2-Парче Облека !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На Сликата Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина Пакет се вклучени : 1x Блузи + 1x Панталони Има 2-3% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата