Титан Фитнес Пар на 6 Нога 5/8 Тешки Челик Синџири, Кревање Синџири за Отпор, 20.5 LB Секој

Титан Фитнес Пар на 6 Нога 5/8 Тешки Челик Синџири, Кревање Синџири за Отпор, 20.5 LB Секој

Во магацинот
DEN 250.56
Од стоката:

Пар на 6 ft 5/8" Тежок Синџир со carabiners да се поврзете со Конектор Синџири.Користете конектор синџир да се откажам тежина на ланците за да лентата за ниска се откажам.Додај во кои се сместени отпорност на вашиот лифтови.Тежината е полесна на дното и потежок на врвот.Гради забрзување и брзина.Совршен за зголемување на вашата еден претставник макс на назад клеча, клупа притиснете, deadlifts, и многу повеќе!.На 6-Нога Тешки Синџири се совршен прилог за да ви помогне да погоди нов личен рекорд.Кој пар на 5/8 инчи синџири со carabiners, овој синџир за полнење ви овозможува да додадете нивото на тежина на врвот на вашиот лифт!Ставете ги овие синџири на вашиот barbell за deadlifts, назад squats, или клупата притиснете, и, конечно, да им помогнам на минатото и дека плато!ЗАБЕЛЕШКА : Тешки Синџири се препорачува да се користи со приклучок chain FEATURES : - Совршени за зголемување на вашата еден претставник макс на назад клеча, клупа притиснете, deadlifts, и повеќе - Пар на 6 FT 5/8-инчен тешки синџири со carabiners за да се поврзете со Конектор Синџири - се Користи приклучок синџир да се откажам тежина на ланците за да ја лентата за ниска висат - Додава сместени отпорност на вашиот лифтови - Тежина е полесна на дното и потежок на врвот - Гради забрзувањето и брзината - Вклучува еден пар на тешки синџири и 2 carabiners SPECIFICATIONS : - Целокупната Должина : 6 FT - Синџир Дијаметар : 0.625-во.- Производ Тежина : 20.5 lb.Секоја +/- 0.2 lb.- Количина : 2.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата