Trinocular Поларизирана Руда Геологијата Микроскоп w Рефлектира Светло & Камера

Trinocular Поларизирана Руда Геологијата Микроскоп w Рефлектира Светло & Камера

Во магацинот
DEN 19800.00
Од стоката:

Производство на Trinocular Поларизирана Руда Геологијата Микроскоп w Рефлектира Светло & Камера.Современите Извозните Индустрии.Индустриски & Научни.Карактеристики се Идеални за Геологијата, Petrology, Mineralogy, Лекови Итн Conscopic & Orthoscopic Согледувања Инцидент Светлина Осветлување w Polarizer Trinocular Посветена Камера Port w C-Планината Анти Габа, Анти Одраз & Тешко Слој на сите Оптички Компоненти Зголемување Нивоа 40x, 60x, 100x, 150x, 400x& 600x Окуларот за Центрирање & Линеарна Скала Лизгачки Бертран Леќа w Центрирање Ротирачки Аналитичар Замав Од Polarizer Кружни Ротирачки Фаза w Центрирање Завртки Посебно Крупни & парична Казна Фокус Копчиња на Рек & Назабена Гипс & Мика Плочи (Редовен и 1/4 Ред) Најдобра Цена да перформанси Сооднос Switchable помеѓу Brightfield Металуршки & Поларизирана.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата