Рико Индустрии МАК Далас Каубојс - Морнарица Автомобил Знаме со вклучен Пол Тим Боја, 16 x 19.5-

Рико Индустрии МАК Далас Каубојс - Морнарица Автомобил Знаме со вклучен Пол Тим Боја, 16 x 19.5-

Во магацинот
DEN 311.76
Од стоката:

Автомобил Знаме Мерки 11-инчи од 15-инчи.Цврстата 19-инчен Пол Лесно Придава на Возило Прозорец.Украсени со Смели и Живописни Графики.Изградена на Трајни Полиестер Материјали, Времето и УВ Отпорни.Одличен Начин да се Покажат своите Тимски Дух, Направен во САД.Приказ ќе тим гордост со овој Автомобил Знаме со Rico Индустрии.Ова око-пукање автомобил знаме мерки 11-инчи од 15-инчи и има здрав 19-инчен пол кој лесно придава на секое возило прозорец.Тоа е украсен со енергична и храбар графика.Овој автомобил знаме е изградена на трајни полиестер материјали и е временски и УВ отпорни.Направен во САД.Нашите безвременски автомобил знамиња се вентилатор омилени.Нашата раздвижена тим обоени автомобил знамиња се нуди во многу различни дизајни со избор на бела и црна столбови за да одговараат на вашите омилени тимови потпис бои.Тие лесно се закачите на било кој автомобил прозорец или врата, па на светот да знае кои сте навиваат за, дали сте наслов дома или се случува да навиваат на вашиот омилен тим во големата игра. ✔ Одберете од мноштвото различни дизајни, како што се основното тим логото, тим со шлем, тим wordmark, тим слогани, средно тим логоа, сите во вашите омилени тимови потпис бои!. ✔ Овие впечатливите дизајни со лојални љубител на спортот во предвид направи овие око-пукање автомобил знамиња вистински победник. ✔ Добиете една за секоја страна од вашиот автомобил, ЏИП, комбе или камион за да го прикажете вашиот тимски дух на патот кон играта или низ град кога сте на патот да ги собереш игра денот на закуски за вашиот дом tailgating партија!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата