50-Count Зелено Мини Божиќ Светлина во Собата, 10ft Бела Жица

50-Count Зелено Мини Божиќ Светлина во Собата, 10ft Бела Жица

Во магацинот
DEN 263.76
Од стоката:

Зелено Мини Божиќ Светлина Во Собата Со Бела Жица.Доаѓа со замена светилки, flasher сијалица, и резервни осигурувачи.Ако една сијалица изгореници надвор, остатокот ќе останат осветлена.УЛ сертифицирана и одобрена за внатрешна или надворешна употреба.Вкупно string должина мерки 11.25 долги нозе.Осветлуваат вашата оркестарот и додадете топол амбиент на вашиот дом со овие прекрасни string светла.Квалитетот на амбиентниот сјај од овие личности е сигурно да се создаде некои неочекувани магија.Овие светла се апт избор за Божиќ, денот на Вљубените, свадба, партија декорација, и многу повеќе.Карактеристики На Производот : .Боја : зелена светилки / бела жица.Број на светилки на стринг : 50. Сијалица, големина : мини.Растојанието помеѓу секоја сијалица : 2.5".Запалени должина : 10'.Вкупна должина : 11.25'. 12" доведе кабелот. 3" опашка кабелот Дополнителни Карактеристики на Производот : .УЛ сертифицирана и одобрена за внатрешна или надворешна употреба.Ако една сијалица изгореници надвор, остатокот ќе останат осветлена.Светлата се опремени со Светилка за Заклучување на функцијата, што ги прави заменливи, меѓусебно и ги чува од паѓање надвор.Доаѓа со замена светилки, flasher сијалица, и резервни осигурувачи.Содржи крај-до-крај конектори кои ви овозможуваат да го поврзете повеќе групи заедно (да не надминува 210 watts).Поврзете до 10 поставува крај до крај.Жица мерач : 22. 120 volts, 60 херц, .17 засилувачи, 20.4 watts.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата