Flomo CR214 во 10. Круг Платно Бело

Flomo CR214 во 10. Круг Платно Бело

Во магацинот
DEN 537.60
Од стоката:

10 во.Круг Платно.Нејзините погоден за уметник верувајќи во Вокал за локалните objective Specifications.Боја : Бела.Облик : Тркалезна.Големина : 10. Круг на платно е совршен финиш со природни дрвена рамка,со најголема грижа и изработка која ќе ви донесе трајни протегала платно.Ова празно платно површината е се подготвуваат, пред се протегала и подготвени да одите за уметник медиуми видови, од нафта бои, sculptural слика да се акрил и уметност оркестарот на проектот.Користење со easel или easels и други видови на уметност на снабдување.Карактеристики. 10 во.Круг Платно.Нејзините погоден за уметник верувајќи во Вокал за локалните objective Specifications.Бела Боја.Обликот Круг.Големина 10.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата