Josid Битник Лама Туш Завеса Куки Сет од 12, од не ' Рѓосувачки Челик Рѓа-Отпорни Туш Кука Прстен Декоративни Закачалка Прстени за Бања Детска Соба Дневна Соба и Спалнат

Josid Битник Лама Туш Завеса Куки Сет од 12, од не ' Рѓосувачки Челик Рѓа-Отпорни Туш Кука Прстен Декоративни

Во магацинот
DEN 551.52
Од стоката:

Квалитетни Материјали : куките се направени од не ' рѓосувачки челик, кристал и polyresin материјал, што е исклучително издржлив.Големина : кристално стакло дијаметар-1.45x1.45in/ 3.7x3.7cm.Кука дијаметар е околу 1.1 во, 12pcs туш завеса куки се погодни за род на 8-28mm(0.3"-1.1") дијаметар.Многу Изберете : Достапен во различни стилови, дизајни и бои, како надополнување на постоечките оркестарот.Лесен За Инсталација : Само рака туш завеса куки се одржи безбедно на директно или криви туш завеса прачки.СЕТ ОД 12 : се Продаваат како збир на 12. Ако сте примиле било неисправни производи, ве молиме да не¡т двоумете се да контактирате со нас.Ние веднаш ќе ви испрати замена или да ви даде надоместок.Дадете вашата бања стилизирана, полиран изглед со Josid Туш Завеса Куки.Овој сет од 12 трајни куки прикачите лесно да било стандард туш завеса, лагер, и род систем за да се задржи завеса безбедно прилог и рамномерно обвиткан.Совршен за вашиот господар, гости, или семејство бања, на Josid куки додадете контакт на дизајнот на вашиот простор, поткрепени со траен функционалност.Изберете помеѓу различни бои и стилови за да одговараат на вашите постоечки декор, и се повлече заедно собата убаво.Карактеристики : Достапен во различни слатки и модни стилови, дизајни, и finishes High Квалитет, оцрни-отпорни и трајни, анти- ' рѓа & трае years Easy да се користи, брз, лесен installation Good во потрага декорација за бања, спална соба, дневна соба и повеќе совршен подарок за себе, пријател или family Guarantee : Стремиме да обезбеди најдобра услуга за клиентите ,па ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција за квалитет.Ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,нашиот персонал за услуги на корисниците ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пакет Вклучувајќи : 12*Туш Завеса Hooks Notes : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 2-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата