Tenbroman Черепот Кафе Кригла, Двојно-Обложени Јасно Черепот на Главата Кафе Стакло Креативни Стаклена Чаша за Виски Вино, Вотка Кафе Пијат Пиво Стакло, 1Pcs (Големи)

Tenbroman Черепот Кафе Кригла, Двојно-Обложени Јасно Черепот на Главата Кафе Стакло Креативни Стаклена Чаша

Во магацинот
DEN 719.76
Од стоката:

*Материјал : Направен од тешки, отпорни на топлина borosilicate стакло.Двоен слој транспарентна на черепот кригла.Чаши се нула доказ, shatterproof, и пластовидно, што кујна складирање поедноставно и полесно.Издржливи и отпорни на абење, тоа ќе биде одличен натпревар за вашето кафе. * Дизајн : Здрав изградба и креативен дизајн.Овие пиво очила не содржат штетни хемикалии.Елегантен изглед и додава до секоја табела е естетика со својот современ дизајн. *Функција : Стакло купот на топлина-отпорни, анти-scalding со температура -20~150 Степен, Може да се користат за топли и ладни пијалоци на черепот кригла.Кригла може да се користи за топли и ладни пијалоци како чај, кафе, млеко & топло чоколадо, какао, овес сладолед, и повеќе.Совршени за дневна домашна употреба или специјални прилики. *Прилики : Новина и модерен черепот на главата дизајн,нека пијалоци изгледа како тие си лебдат во средината на воздух!Погодни за употреба во на черепот кригла дом,канцеларија,кафуле,ресторан,свадба,кафуле ,паб партија и секој фестивал. *Добар како Подарок : Оваа специјална кригла е совршен подарок избор за вас семејство, пријатели, вработените и за себе.За било какви прашања, можете да се чувствуваат слободни да контакт.Ние сме секогаш тука за вас.Новина и модерен черепот на главата дизајн,нека пијалоци изгледа како тие си лебдат во средината на воздух!Погодни за употреба во на черепот кригла дом,канцеларија,кафуле,ресторан,свадба,кафуле ,паб партија и секој фестивал.Кригла може да се користи за топли и ладни пијалоци како чај, кафе, млеко & топло чоколадо, какао, овес сладолед, и повеќе.Совршени за дневна домашна употреба или специјални прилики.Боја : Јасно Големина : S : 85*79cm /L : 93*90cm Капацитет : 120 ML/220 ML Пакет се Вклучуваат : 1* Черепот Кафе Кригла Забелешка : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата