24 Satori Тиково Туш Клупа - Патентирана - Источна Стил - продолжен должина - со полица за чување - Туширање, Бричење, Display - Нога Израмнување Влошки

24 Satori Тиково Туш Клупа - Патентирана - Источна Стил - продолжен должина - со полица за чување - Туширање,

Во магацинот
DEN 1607.76
Од стоката:

НОВО - ПРОДОЛЖЕН СЕДИШТЕ ДОЛЖИНА - Целосна 24" Широк - Екстра Простор.НОГА LEVELER ВЛОШКИ - За израмнување на нерамна туш подови.СКЛАДИРАЊЕ ПОЛИЦА - Голем простор за шампони, крпи, или чевли.УНИКАТЕН ПАТЕНТИРАН ДИЗАЈН - USPTO #D717,053. МОДЕРЕН БОЈА - Да се координираат со модерна decors.Ние сакале да ги споделите со нашите клиенти зборуваат за нас : .Можете да го видите гордост се земе во нашата компанија минута ќе добијат нашите производи, го отвори пакетот, и да ги однесе надвор од кутијата.Ова позитивно искуство ќе продолжи во текот на сопственоста на нашите производи со личен, пријателски, внимателен услуга.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата