САВА НОКТИТЕ Dipcrylic Натопи Потопување во Прав RUBELLITE - 1oz Тегла

САВА НОКТИТЕ Dipcrylic Натопи Потопување во Прав RUBELLITE - 1oz Тегла

Во магацинот
DEN 240.00
Од стоката:

Количината на (1) 1oz.Dipcrylic Потопување во Прав - Своч прикажани се три слоеви над јасно помине совет.Од нашиот Накит Кутија Натопи во Прав Колекција искуство Потопување во Прав со богати нијанси inspiried од зачинета на ѕвонење.Проверете го нашиот You Tube страница за туториал за тоа како да го користите Dipcrylic Натопи во Прав систем.Постигнат сила од акрилик со мирис со крајна помине потопување систем.Акрилик Потопување во Прав формулиран за употреба со нашите Dipcrylic База и Dipcrylic Activator за нокти за слободни од пилинг, chipping или yellowing.Лесна четка на Dipcrylic База и спреј за Dipcrylic Activator прави апликација за брзо и прецизно.Совршен за природни нокти и лажни нокти апликации.Искуство на овој мирис систем - сите честички се ослободени од ММА.Произведено во САД.Од нашите Dipcrylic Систем имаме ултра богати акрилик Потопување Прав во традиционалните и акрилна боја нијанси.Формулиран за да се работи во врска со нашата Dipcrylic База за да додадете сила за природни и вештачки нокти.Нашите универзална потопување во прав, исто така може да се користи со други помине потопување систем.Сава Нокти има голем избор на неверојатна акрилик Потопување Прав.Изберете од класичен, прикривање, голи, сјајот, светат во темница и уметност бои.Треба помош со апликација?Ве молиме контактирајте како ние сме секогаш на располагање да ви помогне.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата